PASSO DA QUI
NL.png meien

INDICATIVE ACTIVE

Infinitive

  • meien

O.t.t. (Present)

  • meide
  • meide
  • meide
  • meide
  • meiden
  • meiden
  • meiden
 

O.v.t. (Past)

  • zal meien
  • zult meien
  • zal meien
  • zult meien
  • zult meien
  • zullen meien
  • zullen meien

O.t.t.t. (Future)

  • had gemeid
  • had gemeid
  • had gemeid
  • had gemeid
  • hadden gemeid
  • hadden gemeid
  • hadden gemeid
 

O.v.t.t. (Condicional)

  • heb gemeid
  • hebt gemeid
  • heeft gemeid
  • hebt gemeid
  • hebben gemeid
  • hebben gemeid
  • hebben gemeid

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • zal gemeid hebben
  • zult gemeid hebben
  • zal gemeid hebben
  • zult gemeid hebben
  • zult gemeid hebben
  • zullen gemeid hebben
  • zullen gemeid hebben
 

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • zou gemeid hebben
  • zou gemeid hebben
  • zou gemeid hebben
  • zou gemeid hebben
  • zouden gemeid hebben
  • zouden gemeid hebben
  • zouden gemeid hebben

LIJDENDE VORM (SYNOPSIS)

O.t.t. (Present)

  • worden gemeid
  •  

O.v.t. (Past)

  • worden gemeid
  •  
 

O.t.t.t. (Future)

  • zullen gemeid worden
  •  

O.v.t.t. (Condicional)

  • zouden gemeid worden
  •  
 

V.t.t. (Present Perfect)

  • zijn gemeid
  •  

V.v.t. (Past Perfect)

  • was gemeid
  •  
 

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • zullen gemeid zijn
  •  

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • zouden gemeid zijn
  •