PASSO DA QUI
NL.png mazen

INDICATIVE ACTIVE

Infinitive

  • mazen

O.t.t. (Present)

  • maasde
  • maasde
  • maasde
  • maasde
  • maasden
  • maasden
  • maasden
 

O.v.t. (Past)

  • zal mazen
  • zult mazen
  • zal mazen
  • zult mazen
  • zult mazen
  • zullen mazen
  • zullen mazen

O.t.t.t. (Future)

  • had gemaasd
  • had gemaasd
  • had gemaasd
  • had gemaasd
  • hadden gemaasd
  • hadden gemaasd
  • hadden gemaasd
 

O.v.t.t. (Condicional)

  • heb gemaasd
  • hebt gemaasd
  • heeft gemaasd
  • hebt gemaasd
  • hebben gemaasd
  • hebben gemaasd
  • hebben gemaasd

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • zal gemaasd hebben
  • zult gemaasd hebben
  • zal gemaasd hebben
  • zult gemaasd hebben
  • zult gemaasd hebben
  • zullen gemaasd hebben
  • zullen gemaasd hebben
 

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • zou gemaasd hebben
  • zou gemaasd hebben
  • zou gemaasd hebben
  • zou gemaasd hebben
  • zouden gemaasd hebben
  • zouden gemaasd hebben
  • zouden gemaasd hebben

LIJDENDE VORM (SYNOPSIS)

O.t.t. (Present)

  • worden gemaasd
  •  

O.v.t. (Past)

  • worden gemaasd
  •  
 

O.t.t.t. (Future)

  • zullen gemaasd worden
  •  

O.v.t.t. (Condicional)

  • zouden gemaasd worden
  •  
 

V.t.t. (Present Perfect)

  • zijn gemaasd
  •  

V.v.t. (Past Perfect)

  • was gemaasd
  •  
 

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • zullen gemaasd zijn
  •  

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • zouden gemaasd zijn
  •