PASSO DA QUI
NL.png leewieken

INDICATIVE ACTIVE

Infinitive

  • leewieken

O.t.t. (Present)

  • leewiekte
  • leewiekte
  • leewiekte
  • leewiekte
  • leewiekten
  • leewiekten
  • leewiekten
 

O.v.t. (Past)

  • zal leewieken
  • zult leewieken
  • zal leewieken
  • zult leewieken
  • zult leewieken
  • zullen leewieken
  • zullen leewieken

O.t.t.t. (Future)

  • had geleewiekt
  • had geleewiekt
  • had geleewiekt
  • had geleewiekt
  • hadden geleewiekt
  • hadden geleewiekt
  • hadden geleewiekt
 

O.v.t.t. (Condicional)

  • heb geleewiekt
  • hebt geleewiekt
  • heeft geleewiekt
  • hebt geleewiekt
  • hebben geleewiekt
  • hebben geleewiekt
  • hebben geleewiekt

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • zal geleewiekt hebben
  • zult geleewiekt hebben
  • zal geleewiekt hebben
  • zult geleewiekt hebben
  • zult geleewiekt hebben
  • zullen geleewiekt hebben
  • zullen geleewiekt hebben
 

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • zou geleewiekt hebben
  • zou geleewiekt hebben
  • zou geleewiekt hebben
  • zou geleewiekt hebben
  • zouden geleewiekt hebben
  • zouden geleewiekt hebben
  • zouden geleewiekt hebben

LIJDENDE VORM (SYNOPSIS)

O.t.t. (Present)

  • worden geleewiekt
  •  

O.v.t. (Past)

  • worden geleewiekt
  •  
 

O.t.t.t. (Future)

  • zullen geleewiekt worden
  •  

O.v.t.t. (Condicional)

  • zouden geleewiekt worden
  •  
 

V.t.t. (Present Perfect)

  • zijn geleewiekt
  •  

V.v.t. (Past Perfect)

  • was geleewiekt
  •  
 

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • zullen geleewiekt zijn
  •  

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • zouden geleewiekt zijn
  •