PASSO DA QUI
NL.png laxeren

INDICATIVE ACTIVE

Infinitive

  • laxeren

O.t.t. (Present)

  • laxeerde
  • laxeerde
  • laxeerde
  • laxeerde
  • laxeerden
  • laxeerden
  • laxeerden
 

O.v.t. (Past)

  • zal laxeren
  • zult laxeren
  • zal laxeren
  • zult laxeren
  • zult laxeren
  • zullen laxeren
  • zullen laxeren

O.t.t.t. (Future)

  • had gelaxeerd
  • had gelaxeerd
  • had gelaxeerd
  • had gelaxeerd
  • hadden gelaxeerd
  • hadden gelaxeerd
  • hadden gelaxeerd
 

O.v.t.t. (Condicional)

  • heb gelaxeerd
  • hebt gelaxeerd
  • heeft gelaxeerd
  • hebt gelaxeerd
  • hebben gelaxeerd
  • hebben gelaxeerd
  • hebben gelaxeerd

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • zal gelaxeerd hebben
  • zult gelaxeerd hebben
  • zal gelaxeerd hebben
  • zult gelaxeerd hebben
  • zult gelaxeerd hebben
  • zullen gelaxeerd hebben
  • zullen gelaxeerd hebben
 

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • zou gelaxeerd hebben
  • zou gelaxeerd hebben
  • zou gelaxeerd hebben
  • zou gelaxeerd hebben
  • zouden gelaxeerd hebben
  • zouden gelaxeerd hebben
  • zouden gelaxeerd hebben

LIJDENDE VORM (SYNOPSIS)

O.t.t. (Present)

  • *
  •  

O.v.t. (Past)

  • *
  •  
 

O.t.t.t. (Future)

  • *
  •  

O.v.t.t. (Condicional)

  • *
  •  
 

V.t.t. (Present Perfect)

  • *
  •  

V.v.t. (Past Perfect)

  • *
  •  
 

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • *
  •  

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • *
  •