PASSO DA QUI
NL.png lammen

INDICATIVE ACTIVE

Infinitive

  • lammen

O.t.t. (Present)

  • *
  • *
  • lamde
  • *
  • *
  • *
  • lamden
 

O.v.t. (Past)

  • *
  • *
  • zal lammen
  • *
  • *
  • *
  • zullen lammen

O.t.t.t. (Future)

  • *
  • had gelamd
  • had gelamd
  • *
  • *
  • *
  • hadden gelamd
 

O.v.t.t. (Condicional)

  • *
  • *
  • heeft gelamd
  • *
  • *
  • *
  • hebben gelamd

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • *
  • *
  • zal gelamd hebben
  • *
  • *
  • *
  • zullen gelamd hebben
 

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • *
  • *
  • zou gelamd hebben
  • *
  • *
  • *
  • zouden gelamd hebben

LIJDENDE VORM (SYNOPSIS)

O.t.t. (Present)

  • *
  •  

O.v.t. (Past)

  • *
  •  
 

O.t.t.t. (Future)

  • *
  •  

O.v.t.t. (Condicional)

  • *
  •  
 

V.t.t. (Present Perfect)

  • *
  •  

V.v.t. (Past Perfect)

  • *
  •  
 

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • *
  •  

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • *
  •