PASSO DA QUI
NL.png wuiven

INDICATIVE ACTIVE

Infinitive

  • wuiven

O.t.t. (Present)

  • wuifde
  • wuifde
  • wuifde
  • wuifde
  • wuifden
  • wuifden
  • wuifden
 

O.v.t. (Past)

  • zal wuiven
  • zult wuiven
  • zal wuiven
  • zult wuiven
  • zult wuiven
  • zullen wuiven
  • zullen wuiven

O.t.t.t. (Future)

  • had gewuifd
  • had gewuifd
  • had gewuifd
  • had gewuifd
  • hadden gewuifd
  • hadden gewuifd
  • hadden gewuifd
 

O.v.t.t. (Condicional)

  • heb gewuifd
  • hebt gewuifd
  • heeft gewuifd
  • hebt gewuifd
  • hebben gewuifd
  • hebben gewuifd
  • hebben gewuifd

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • zal gewuifd hebben
  • zult gewuifd hebben
  • zal gewuifd hebben
  • zult gewuifd hebben
  • zult gewuifd hebben
  • zullen gewuifd hebben
  • zullen gewuifd hebben
 

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • zou gewuifd hebben
  • zou gewuifd hebben
  • zou gewuifd hebben
  • zou gewuifd hebben
  • zouden gewuifd hebben
  • zouden gewuifd hebben
  • zouden gewuifd hebben

LIJDENDE VORM (SYNOPSIS)

O.t.t. (Present)

  • *
  •  

O.v.t. (Past)

  • *
  •  
 

O.t.t.t. (Future)

  • *
  •  

O.v.t.t. (Condicional)

  • *
  •  
 

V.t.t. (Present Perfect)

  • *
  •  

V.v.t. (Past Perfect)

  • *
  •  
 

V.t.t.t. (Future Perfect)

  • *
  •  

v.v.t.t. (Conditional Perfect)

  • *
  •